Збори акціонерів “Катіон Інвест”: нові виклики та інвестиційні можливості
- Додому
- Збори акціонерів “Катіон Інвест”: нові виклики та інвестиційні можливості

- 26 Бер, 2025
- Дорошенко Олександр
- Коментарі Вимкнено до Збори акціонерів “Катіон Інвест”: нові виклики та інвестиційні можливості
Збори акціонерів “Катіон Інвест”: нові виклики та інвестиційні можливості
Збори акціонерів компанії “Катіон Інвест”, котра володіє ліцензією на видобуток солі в Тереблянському родовищі на Закарпатті, вкотре не відбулися через відсутність кворуму.
Як повідомив кореспондент Українських Новин з місця подій, засідання, заплановане на 25 березня, було зірвано через неявку уповноваженого представника АТ “ЕХО”, яке тримає 50% акцій підприємства.
Хоча на збори з’явився кінцевий бенефіціар АТ “ЕХО” Валентин Кондратьєв, йому не вистачило документів, що відповідно до чинного законодавства дали б йому право участі та голосування. Також не з’явився директор ТОВ “Катіон Інвест” Сергій Кондратьєв, що викликає додаткові занепокоєння серед акціонерів.
Відомо, що Сергій Кондратьєв намагається звільнитися через Господарський суд Закарпатської області. Однак, на зборах, де планували обговорити його можливе звільнення та заслухати його звіт про діяльність підприємства, він знову не з’явився.
На запитання про ймовірність участі його сина на наступних зборах акціонерів, Валентин Кондратьєв зазначив, що у них є проблеми у стосунках, які заважають цьому.
Ігор Герей, один із акціонерів “Катіон Інвест”, підкреслив, що інвестиції в розробку родовища зараз складають 160 млн грн. Він додав, що основні вкладення у проект зробила компанія “Юкон”, яка тримає 45% акцій, в той час як компанія “ЕХО” інвестувала значно меншу суму, використавши кошти, отримані від “Юкон”.
“Дивлячись на ситуацію, складається враження, що Кондратьєви зовсім не усвідомлюють, що “Катіон Інвест” – це не лише їхня компанія, і що фінанси компанії є підзвітними акціонерам”, – зазначив Ігор Герей.
Герей вважає, що доля компанії Кондратьєвих їх не цікавить, їх мета – уникнути відповідальності за результати своєї діяльності та питання про використання інвестиційних коштів. Будь-які зустрічі, що можуть покращити підприємство, ігноруються або перетворюються на фарс.
Важливість функціонування Тереблянського родовища солі обумовлена тим, що це єдині промислові поклади на території, що залишилася під контролем України після вторгнення агресора та втрати Соледару та “Артемсолі”.
